3 tematy utworzone specjalnie aby, zwrócić uwagę. Bo już wcześniej pisałem na forum, następnie pisałem maila do redackji, żadnego odzewu i poprawienia funkcjonalności. Wcześnie korzystałem z tego bardzo chętnie a od wielu miesięcy może nawet roku nie chce nic załadować. Proszę o odpowiedź redakcji.

RyH

Wątek gdzie widać że inni użytkownicy też mają ten problem: https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Rekomendacje+nie+dzia%C5%82aj%C4% 85.,3359038

RyH

Kręci się ciągle kółko i nic więcej się nie pojawia, nawet po odczekaniu kilkadziesieciu minut. Komunikat się pojawia i kręci kółko: Potrzebujemy jeszcze chwili
Przygotowanie rekomendacji dla Ciebie na podstawie ocenionych filmów i seriali zajmuje nam małą chwilę. Poczekaj jeszcze parę sekund, aby sprawdzić co dla Ciebie przygotowaliśmy!

RyH

U mnie działają, mimo tego, że mam w przeglądarce kilka wtyczek blokujących reklamy i śledzenie. Może masz coś więcej zainstalowanego?

wolfcry

Nie mam nic zainstalowanego i blokowanie reklam wyłączone, próbowałem na różnych przeglądarkach, na laptopie i na smartfonie, wszędzie ten sam efekt. Nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić.

RyH

Mam dokładnie ten sam problem od wielu, wielu miesięcy. Rekomendacje nie istnieją...

RyH

Czy ktoś z portalu filmweb odpowie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones