PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36638}

Dziewczyna z perłą

Girl With a Pearl Earring
7,1 87 560
ocen
7,1 10 1 87560
7,4 14
ocen krytyków
Dziewczyna z perłą
powrót do forum filmu Dziewczyna z perłą

aktorzy

ocenił(a) film na 4

Piękne stroje, wspaniała scenografia, muzyka kojąca-miła dla ucha lecz film zawiódł mnie grą aktorską. Scarlett Johanson okrzyknięta muzą Woody'ego Allen'a była w tym filmie nudna, z tą samą miną w zaparte odgrywała każda scenę: strach, zakłopotanie, radość-ukazane poprzez wytrzeszczanie oczu i rozchylone usta. Colin Firth, którego bardzo lubię również zawiódł, mam dokładnie ten sam zarzut: z uporem maniaka ciągle ta sama mina. Najbardziej wyrazista postać to chyba matka. Chociaż żona miała kilka swoich dobrych momentów-świetna gra ciałem i przekaz uczuć. Spodziewałam się czegoś dużo, dużo lepszego. Spotkało mnie rozczarowanie.

ocenił(a) film na 9
madilyn86

Louis de Funes miał bujną mimikę i styl gry aktorskiej, ale chyba nie o to chodzi w takich filmach jak ten

ocenił(a) film na 4
mccat

Chyba w każdym filmie chodzi o to, żeby gra aktorska nas zachwyciła.
A'propos Louis de Funes to bardzo często aktorzy kojarzący nam się głównie z rolami komediowymi są wspaniałymi aktorami dramatycznymi (np. Jerzy Stuhr), więc myślę że mógłby się sprawdzić w tym filmie, gdyby dożył.

ocenił(a) film na 9
madilyn86

Trudno się nie zgodzić :) Ale nie każdego zachwyca przesadna ekspresja w klimatycznym, delikatnym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones